fbpx

Kommunikációs menedzsert keresünk!

2019. november 08.

Csatlakozz a Habitat Csapatához!

A Habitat for Humanity lakhatási szegénységgel foglalkozó szervezet, amely igazságos lakáspolitika és emberhez méltó otthonok megteremtéséért dolgozik. Dolgozz velünk Te is, legyél az egyik legnagyobb, lakhatással foglalkozó nemzetközi civil szervezet csapatának tagja!
Kommunikációsként a szervezet arculatának, felületeinek és külsős eseményeken való megjelenésének koordinációja tartozik majd hozzád. Emellett lehetőséged lesz a szervezet közösségi média csatornáit és online jelenlétét menedzselni, kapcsolatot tartani a sajtóval és új kampányokat összeállítani, rendezvényeket szervezni a szervezet ismertségének növelése érdekében. A munkád során sokat dolgozol majd együtt a szervezet terepi és szakpolitikai csapatával.

Mi lesz a feladatod?

PR és sajtószóvivői feladatok ellátása
Rendezvényszervezés
Brand és arculati elemek, eszközök készítése
Kapcsolattartás a régiós és a nemzetközi központtal
Folyamatos kommunikácó biztosítása és tartalomgyártás közösségi média és saját platformokra
A szervezet terepi és szakpolitikai tevékenységének támogatása
Kommunikációs stratégia alakítása és megvalósítása

Mit várunk el?

Legalább 3 éves tapasztalat kommunikációs menedzser vagy marketing pozícióban
Biztos tapasztalat az alábbi területeken:
Kommunikációs stratégiák kidolgozása és végrehajtása,
Kreatív írás és szerkesztés (szövegek és publikációk),
Sajtóesemények szervezése;
Branding és a legújabb kommunikációs trendek ismerete
Online és közösségi platformokkal kapcsolatos valós tapasztalat és tudás
Kiváló szervezői készség, alkalmasság a munkafolyamatok hatékony menedzselésére
Költségvetés tervezésben és menedzselésben tapasztalat
Ügynökségek, alvállalkozók és más beszállítók munkájának felügyelésében és koordinálásában tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Kiváló beszélt és írott magyar és angol nyelvtudás
Szociális témánk iránt érdeklődés, szociális területen szerzett tapasztalat

Mit nyújtunk?
Nemzetközi lakhatási szervezet munkájában való részvétel
Rálátás a teljes hazai szervezet munkájára
Szakmai önállóság az általad vezetett kommunikációs területen
Versenyképes fizetés a nonprofit szférában
Rugalmas munkaidő, belvárosi iroda
Karrier építési lehetőség: megjelenési lehetőség a médiában és nyilvános eseményeken

Kik vagyunk?

A Habitat for Humanity egy globális, lakhatással foglalkozó szervezet, amely több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezik és jelenleg a világ 70 országában segíti a helyi közösségeket. A Habitat jövőképe egy olyan világ, ahol mindenki számára elérhető a biztonságos, egészséges és megfizethető otthon. A Habitat for Humanity Magyarországnál 1996 óta 152 lakást építettünk, több mint 700 lakást újítottunk fel, valamint 1750 ember vett részt képzéseinken. Szakpolitikai munkánk során kutatásokkal, szakmai állásfoglalásokkal, javaslatokkal és kampányokkal igyekszünk enyhíteni lakhatási krízisen, valamint idén már nyolcadik alkalommal adjuk ki Éves jelentésünket a lakhatási szegénységről.

Hogyan jelentkezz?

Jelentkezésedet egy angol nyelvű CV és egy magyar nyelvű motivációs levél formájában várjuk az [email protected] címre. Kérjük PDF vagy Word formátumban küldd jelentkezésed, a tárgy mezőbe pedig jelöld, hogy: „Habitat – Kommunikációs menedzser”

Jelentkezési határidő: 2019.11.24.

Várjuk a jelentkezésedet!

Kapcsolódó cikkek